Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ZONSİAD) Başkanı Nejdet Tıskaoğlu, hastanelere solunum cihazı bağışlarını diğer illerdeki iş insanları ile birlikte sürdürüyor. ZONSİAD Başkanı Necdet Tıskaoğlu, Sivaslı İşadamı Serkan Duran ve Erkan Çakır ile birlikte Sivas Valisi Salih Ayhan’a solunum cihazlarını takdim ettiler.
Tıskaoğlu, Vali Ayhan'a Madenci Heykeli hediye ederek ziyaretleri esnasında kendilerine göstermiş olduğu misafirperverlik için ZONSİAD ve Zonguldak adına teşekkürlerini sundu.

Bu ziyaretin ardından Tokat’a geçen Nejdet Tıskaoğlu, Serkan Duran ve Erkan Çakır, Tokat Valisi Ozan Balcı’yı ziyaret etti. Tokat Valisi Balcı'ya 1 adet solunum cihazı takdim edildi.

Başkan Tıskaoğlu, "Zonguldak’ımızı temsilen Milli Dayanışma Kampanyası’na göstermiş oldukları bu güzel katkı için Sayın Duran’a tüm hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyoruz. Bu birlik ve dayanışma ruhuyla en kısa sürede güzel günlere kavuşabilmek dileğiyle" diye duygularını dile getirdi.

http://www.pusulagazetesi.com.tr/zonguldaktan-sonra-sivas-ve-tokatta-164188-haberler.html?fbclid=IwAR3TTiP4pMUAdfzRaFJ0E7KTbGQqkqDJvcBGSC-B3zh-63Mdv_wvnPsAjWk