Zonsiad bu yıl da, Ramazan’da Zonguldak’taki ihtiyaç sahiplerini unutmadı. 4 bin kişi ile 37 bin maske, Zonsiad Yönetim Kurulu Başkanı Nejdet Tıskaoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri Serkan Aycı ve Asım Cumhur Güner tarafından, ZONGULDAK Valisi Mustafa Tutulmaz’a teslim edildi.

Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ZONSİAD) Başkanı Nejdet Tıskaoğlu, Başkan Yardımcısı Asım Cumhur Güner ve Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Aycı ile Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret ederek Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ZONSİAD) ve Zonguldak Dernekleri Federasyonu (ZONDEF) ile ortak yürüttükleri, “BİR EL DE SEN UZAT-2” kampanyasında toplanan 4 bin adet ramazan kolilerini  ve bağışlanan 37 bin adet maskeyi ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere valiliğe teslim etti.

KOVID-19 koronavirüs nedeniyle ortaya çıkan ekonomik sıkıntı sebebiyle zor durumda kalan insanlara destek olabilmek amacıyla geçtiğimiz yıl ilki düzenlenip bu sene ikincisi organize edilen proje kapsamında toplanan kumanyalar ile bağışı yapılan maskeler Vali Tutulmaz’ın önderliğinde Zonguldak Merkez ile Gökçebey, Kilimli, Alaplı, Kozlu, Devrek, Çaycuma ve Ereğli kaymakamlıklarına taksim edilecek. Kaymakamlıklar vasıtasıyla ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak.

Başkan Nejdet Tıskaoğlu konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları ifade etti: “Geçtiğimiz yıl ilkini düzenlediğimiz kampanyamızın ikincisini bu sene bir önceki yılda yaptığımız gibi paylaşmanın ne kadar önemli olduğunu bizlere bir kez daha hatırlatan bu mübarek ayda, Böyle bir proje gerçekleştirdiğimiz için bunun  mutluluğunu yaşıyoruz  . Kampanyamıza  destek veren tüm katılımcılarımıza bu güzel amellerinin Allah tarafından kabulünü niyaz ediyor, her koşulda yanımızda olan ve bizleri destekleyen değerli üyelerimiz ve kıymetli dostlarımıza can-ı gönülden teşekkür ediyor, bu vesile ile birlik ve beraberliğimizin daha da güçlenmesini diliyorum.”

Biz de BRTV ailesi olarak, ZONSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Nejdet Tıskaoğlu başta olmak üzere emeği geçen tüm dernek yöneticileri ve üyelerini tebrik ederiz.

https://www.brtv.com.tr/iyiki-varsin-zonsiad/