'Eve Dönüş' hızlandı: Bir firma daha yatırım kararı aldı

Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ZONSİAD) olarak başlatmış olduğu “EVE DÖNÜŞ PROJESİ” tüm hızıyla devam ediyor.
Zonsiad Başkanı Nejdet Tıskaoğlu, dernek üyelerinden, İstanbul ve Niğde’de E-ticaret ve web tasarım alanlarında faaliyet gösteren Daynex İnternet Teknolojileri A.Ş.'nin Zonguldak'a yatırım yapma kararı aldığını açıkladı. 
Tıskaoğlu açıklamasında şu görüşlere yer verdi:
"Web programlama, web tasarım ve web yönetim hizmetlerinde görevlendirilmek üzere Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Programlama, Grafik Tasarım, Güzel Sanatlar, İletişim gibi ilgili bölümlerinden mezun, prezantabl, gelişime açık, genç ve eğitimli bireylerin istihdam edileceği yatırımda çalışmak isteyen adayların başvuruları Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ZONSİAD)’nin Çaycuma’daki ofisi vasıtasıyla 0552 279 68 67 numaralı telefon üzerinden Ertan Karakök’e yapılacak, CV gönderimi ise info@zonsiad.org adresine gerçekleştirilecektir.
Zonguldak’ımız için, şehrimiz ve hemşehrilerimiz için muhteşem bir gelişme olan bu güzel haberi sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyor, bu vesile ile memleketimizde yatırım kararı alan, diğer şahıs ve firmalar için örnek teşkil edecek bu müthiş girişimi için Daynex İnternet Teknolojileri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Tahsin Dinçer’e şahsım ve derneğimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum."
Vali Mustafa Tutulmaz, E Ticaret Sitesi DYNEX İnternet Firması sahibi Tahsin Dinçer'i makamında kabul etti, çalışmalarına yönelik bilgi aldı.

http://www.pusulagazetesi.com.tr/eve-donus-hizlandi-bir-firma-daha-yatirim-karari-aldi-169959-haberler.html?fbclid=IwAR1XEbmFpgSEv4MBG9aiWfxlLGKnX7Xb7P3sc8EWF-UsTrDuQXjN9jnXBTs