onguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ZONSİAD) Başkanı Nejdet Tıskaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Asım Cumhur Güner, Erol Nalbant, Üye İsmail Yıldırım, Genç Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği Başkanı Avukat Ömer Emeç ve Marka ve PR Danışmanı Berna Yan ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu’nu ziyaret ederek, ‘Madenci Heykeli’ ve Zonguldak Kömürspor forması hediye etti, ZONSİAD İş Dünyası Dergisi’nin ikinci sayısı ile Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın adına kendisinin hediyesi olan Atatürk portresini takdim etti.

Samimi ve içten bir ortamda geçen görüşmenin gerçekleştiğini söyleyen Başkan Tıskaoğlu: "Başkan İmamoğlu’na yönetimi devraldıkları günden bugüne hayata geçirdiklerimiz ve gelecekte gerçekleştirmeyi planladıkları projelerinden bahsettik. Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ZONSİAD) tarafından başlatılmış olan, Zonguldak dışında yaşayan hemşehrilerimizin memleketimize geri dönerek yatırım yapmak suretiyle şehrimizin sinai ve ekonomik gelişimine katkı sağlamayı hedefleyen ‘Eve Dönüş Projesi’ ile yakından ilgilenen Başkan İmamoğlu, tüm hemşehrilerimize selamlarını iletti. Dernek yönetimini böyle anlamlı bir projeyi hayata geçirdikleri için tebrik ederek her konuda kendilerine desteğe hazır olduğunu, bu ve benzeri projelerde ortak bir faaliyette bulunabileceklerini ifade etti. Bizlere zaman ayırarak, nazik bir şekilde misafir eden Sayın Ekrem İmamoğlu’na derneğimiz, şahsım ve tüm hemşehrilerimiz adına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kendisinin desteği derneğimiz ve memleketimiz için çok önemli.’ sözleriyle ifade etti.

https://www.elmas67.com/genel/ekrem-imamoglu-na-zonguldak-formasi-h46749.html?fbclid=IwAR1wf9qn_fv0pX1r0goEYHQ6Futl1fMoNWhHl-BOSFgh-xHsZ3ag49R-MZk