Tıskaoğlu TRT'de Ersoy Dede ile bir araya geldi

ZONSİAD Başkanı Nejdet Tıskaoğlu, TRT1 Ana Haber Spikeri Ersoy Dede'yi ziyaret ederek Zonguldak Kömürspor forması hediye etti.

ZONSİAD Başkanı Nejdet TıskaoğluTRT İstanbul stüdyosunda gazeteci ve yazar Ersoy Dede ile bir araya geldi. Zonguldaklı olan TRT1 Ana Haber spikeri Ersoy Dede'ye Zonguldak Kömürspor forması hediye eden Tıskaoğlu, eve dönüş projesi konusunda bilgiler verdi. Ziyaret fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan Tıskaoğlu, "TRT haber muhabiri, gazeteci yazar sayın Ersoy Dede ile bir araya gelerek Zonguldakspor formasını hediye ettik. Bu esnada tanışma fırsatı bulduğumuz TRT muhabiri sayın Evren Ünal beye Zonguldak’ın simgesi madenci heykelimizi hediye  ederek iki değerli insana derneğimiz ZONSİAD İş Dünyası dergini taktim ettik. Zonguldak’ımızın değeri hakkında istişarede bulunduk. Kendilerine bu misafirperverlikleri için teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.

https://www.zhaber.com.tr/gundem/tiskaoglu-trt-de-ersoy-dede-ile-bir-araya-geldi-h14994.html?fbclid=IwAR3CclJqee1MmVx1g4_qX8uB16I4a4koGrD6sYtDsf_raq7Oni9_5u5QwpI