Genç ZONSİAD, çocuklarının yüzünü güldürdü

Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği’nin (ZONSİAD) genç üyelerinin oluşturduğu Genç ZONSİAD, Dünya Mutluluk Gününde çocuklarının yüzünü güldürdü.

 

Genç ZONSİAD BaşkanıSayın Ömer Emeç, Genç ZONSİAD Üyesi Sayın Bora Pankaduz ve ZONSİAD Başkan Asistanı Nalan Şentürk; 20 Mart Dünya Mutluluk gününde çocuklara mutluluk götürdü. 100 adet oyuncak tedarik ederek özenle paketleyen Genç ZONSİAD ekibi İstanbul Bahçelievler’de bulunan Şeyh Zayed Çocuk Evleri’ne teslim etti.

Başkan Ömer Emeç yaptığı açıklamada; “Ne yazık ki her çocuk hayata eşit şartlarda başlamıyor. Bizler de Genç ZONSİAD olarak Çocuk Evlerindeki kardeşlerimizi yüzünde bir gülümseme oluşturabilmek, onların hayatına bir nebze de olsa dokunabilmek istedik. Sevgi ve özenle hazırladığımız oyuncak kolilerini Şeyh Zayed Çocuk Evleri’ne teslim ettik. Burada bulunan kardeşlerimizin de severek oynayacakları birer hediye olmasını umuyoruz.” ifadelerini kullandı.

https://www.elmas67.com/genel/genc-zonsiad-cocuklarinin-yuzunu-guldurdu-h47337.html?fbclid=IwAR3ZMbj7aUkNu0du6nws4h9uANye-6axSV3sceezDXPHCBwS0ENOKLoEV7A