Galeri

uzun yıllardır Makine ve Metal imalatı sanayinde, Z Makine Metal ünvanı ile faaliyetlerde bulunarak çok çeşitli sektörlere verdiğimiz hizmetlerle edindiğimiz bilgi birikim ve tecrübe ile kurulmuştur.

 


Çeliğin doğduğu topraklarda doğup büyümenin verdiği avantaj,

Çeliğin anavatanından aldığımız güç ve güven ile...

 

Marmara OSB Sanayi Bölgelerinin Merkezi konumunda olan Tuzla Orhanlı Birmes Sanayi Sitesinde faaliyete geçen Z ÇELİK SANAYİ ve TİCARET LTD. ŞTİ. olarak; bölgemiz imalat sanayisinin ihtiyaç duyduğu vasıflı çelik ürünlerini, yurt içi ve yurt dışındaki kaynaklardan tedarik ederek; hızlı ve rekabetçi fiyat ve stok çeşitliliği ile beklentilerin üzerinde hizmet sağlayan, müşterilerine en yakın ve değer katan çözüm ortağı olmayı hedeflemekteyiz. Firmamızda; imalat çeliklerinin, ıslah çeliklerinin, sementasyon çeliklerinin, takım çeliklerinin, plastik kalıp çeliklerinin, yüksek hız çeliklerinin, otomat çeliklerinin, transmisyon millerinin,civa çeliklerinin, lama çeşitlerinin, çelik çekme boruların ve platina sacların kesimi ve satışı gerçekleştirilmektedir. Farklı ebatlardaki testereler ile talep ettiğiniz ölçülerde malzemeleriniz hassas bir şekilde kesilmekte ve malzemelerinizin sevkiyatı en kısa sürede gerçekleştirilmektedir.

Vizyon

Müşterilerimizin ilk aklına gelen ve kolay ulaşılabilen Çelik tedarikçisi olmak.

 

Misyon

Bölgemiz sanayisinin ihtiyaç duyduğu vasıflı Çelik ürünlerini, yurt içi ve yurt dışındaki üreticilerinden tedarik ederek rekabetçi fiyat ve zengin stok çeşitliliği ile bekletilerin üzerinde hizmet sağlayan, müşterilerine en yakın ve değer katan çözüm ortağı olmak.

Z Çelik San. Tic. Ltd. Şti.

Sponsorlarımız

Birmes Sanayi Sitesi B6 Blok No:32 Orhanli TUZLA İSTANBUL

http://www.zcelik.com/index.html

0216 396 6567