Silcap Silikon Mutfak Ürünleri San.ve Tic. Ltd.Şti

Galeri

Silcap Silikon Mutfak Ürünleri San.ve Tic. Ltd.Şti

Silcap Silikon Mutfak Ürünleri San.ve Tic. Ltd.Şti. 2014 yılında Yunus Kuş tarafından KOSGEB girişimcilik eğitiminden sonra kabul edilen projesi ile İstanbul’da kurulmuştur. Hızla büyüyen firmamız, yüksek kaliteli silikon ürünler üreticisi ve ihracatçısı firmadır.

Üretim dönemlerimizin başlangıç ​​yıllarında; aydınlatma ekipmanları, elektronik aletler, sıcaklık sensörleri, askeri ürünler, metalurji ve kimya sanayi, iletişim, otomobil ve kaplar, güç tesisatı ve benzeri uygulamalarda kullanılan özel silikon kablolar geliştirip ürettimini yaptık.

Son yıllarda; Ürün çeşitlerimiz müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda; silikon boru, profiller, şeritler, hortumlar ve contalar olarak genişlemektedir.

Mutfak eşyaları, inşaat, otomotiv, mekanik, kimya ve birçok sanayi alanında kullanılan silikon ürünlerini kaliteli ve yüksek performanslı üretime odaklandık. Rakipsiz teknik yeteneklerimiz ile birçok çeşit talebi karşılamak ve yeni yöntemler bulmak konusunda sürekli olarak gelişen teknolojiyi takib ederek kendimizi yeniledik. Yenilik, ekibimizin en güçlü yönlerinden biridir.

Yıllarca birçok şirketle işbirliği yaptık, ürünlerimiz yüksek sıcaklık, ozon ve ağır korozyon gibi birçok sıkı durumlarda kullanıldı. Geliştirdiğimiz yeni üretim teknikleri sayesinde silikon ürünlerimiz farklı endüstrilerin titiz taleplerini sorunsuz karşılıyoruz.

Silcap Silikon Mutfak Ürünleri San.ve Tic. Ltd.Şti

Sponsorlarımız

Karayolları Mah. Hekimsuyu Cad. No.75/A, 34255 Gaziosmanpaşa İstanbul / Türkiye

http://www.silcapsilikon.com/

+90 212 538 05 05