Galeri
VİDEO GALERİ

SBM Güvenlik

SBM GÜVENLİK

5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10.06.2004 tarihinde yürürlüğe girmesinden sonra, Özel Güvenlik Sektörünün ihtiyacı olan kanun ve meslek standartlarının gereğini yerine getirebilen, iş ahlakına sahip, özel güvenlik görevlilerini yetiştirmek üzere İstanbul Zeytinburnu ve Sultangazi İlçelerinde açmış olduğu Özel Güvenlik Eğitim Kurumları ile 10.04.2008 tarihinde faaliyete başlayan şirketimiz SBM ÖZEL GÜVENLİK KORUMA VE EĞİTİM HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ özel güvenlik eğitim sektöründe bir sene gibi kısa bir zaman içersinde, başarılı yöneticiler ve eğitmenler sayesinde en iyiler arasında yerini almıştır.

Özel Güvenlik Eğitim Kurumlarımızın kuruldukları günden bugüne kaliteli bir eğitim vererek sektöre kazandırdığı Özel Güvenlik Görevlisi sayısı 23850 rakamına ulaşmıştır.

Özel Güvenlik Eğitimi alanındaki başarılarımızın ardından, sektörün ihtiyaçları da değerlendirilerek şirketimiz Özel Güvenlik Hizmet Faaliyet Belgesini de alarak Özel Güvenlik Koruma Hizmetlerine de başlamış kısa bir süre içersinde çeşitli projeleri alarak özel güvenlik görevlisi istihdam etmeye başlamıştır.

SBM GÜVENLİK olarak bize güvenen kurum ve kuruluşlara daha iyi hizmet vermek için çalışmalarımız devam etmektedir.Günümüz koşullarına uygun olarak hizmet sektörünün gereksinimlerini yerine getirmek adına;yöneticisi, eğitmeni, idarecisi ve tüm çalışanlarının konusunda uzman, ekip çalışmasına uygun ve disiplinden taviz vermeden bize güvenen kurum ve kuruluşlara en iyi hizmeti sunmak konusunda kararlıyız. Beraber çalıştığımız ve çalışacağımız kurum ve kuruluşlara müşteri memnuniyetini, güveni, kaliteyi, yasalara uygunluğu ,uzman yöneticilerimiz ve eğitmenlerimizle birlikte sunmak öncelikli hedefimizdir.

SBM GÜVENLİK olarak bizler, müşterilerimizin çalışmalarını,değerlerini ve bilgisini koruruz.Bu görevi uzun süreli yerine getirmek için, bize duyulan güveni sürekli kılmamız gerektiğini biliriz. SBM GÜVENLİK kaliteyi ve güveni, profesyonelce, istikrarla, tüm kaynaklarını ve kolektif enerjisini tahsis ederek vermeyi tüm müşterilerine taahhüt eder.Bu sözümüzü yerine getirirken;kalite hedeflerimizi işe başlamadan müşterilerimizle birlikte belirleriz. Bir işe başlamadan önce müşterilerimizin ihtiyaçlarını, beklentilerini, hedeflerini anlar, uygun çözüm alternatiflerini müşterimizin onayına sunarız.

Ölçülebilir yükseklik profiline sahip, aynı hedefleri paylaşan personeller ile çalışırız. Ana ürünümüzün insan ve insanın yerine getirdiği güvenlik hizmeti olduğu bilinci ile görev yerinin ve müşterimizin genel yapısına uygunluk profilini yine müşterimizle beraber belirleriz.

Müşteri odaklı hizmet politikalarını benimser ve uygularız. Etkin olarak yürüttüğümüz müşteri ilişkileri yönetimi metodumuzla, tarihleri ortak olarak belirlenmiş müşteri toplantıları düzenler,değişen ihtiyaçlar,operasyonel gelişmeler personel eğitim ihtiyaçları vb. konuları değerlendirir, uygulamaları geliştirir müşterimizin bilgisine sunarız.

SBM Güvenlik

Üye Firmalar

Uğur Mumcu, Eski Edirne Asf. No:628, 34265 Sultangazi/İstanbul

https://sbmguvenlik.com.tr/

0212 668 65 66