Galeri

Daynex İnternet Teknolojileri

Vizyonumuz
Bilgi teknolojileri alanında İnovatif projeler geliştirmek. Geliştirdiğimiz projeleri her bütçeye uygun web çözümleri arayan kuruluşlara profesyonel bir hizmet anlayışı ile sunmak.

 

Misyonumuz
Müşterilerimizin yurtiçi ve yurtdışı ticari hedeflerine emin adımlarla yürümelerine katkı sağlamak, onları her anlamda destekleyerek daha fazla büyümelerini ve gelişmelerini sağlamaktır

 

Temel Hedeflerimiz
• Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak
• Gelişime açık
• Kaliteli çözüm sunmak
• Profesyonel hizmet sağlamak
• Bireye saygı
• Takım çalışması
• Yenilik ve farklılıklar yaratmak
• Her firmanın ihtiyacına ve bütçesine göre çözüm üretmek

 

Sunduğumuz Hizmetler
Google ‘ın Premium Partneri olan firmamızda internet reklamcılığı alanında hızlı ve profesyonel çözümler üretilmektedir. Müşterilerimize web hosting hizmeti de sunmakta olan firmamız, Türkiye lokasyonlu 50’yi aşkın gerçek ve 200’ün üzerinde sanal sunucu ile hizmet vermektedir. C panel (Whm) ve Server uygulamalarında Türkiye dağıtıcılığı yapmakta ve müşterilerine online lisans aktivasyonu yapmalarına olanak tanımaktadır. Alan adı kayıt işlemi online olarak yapılabilmekte ve tüm müşterilerimize online alan adı yönetimi sağlanmaktadır.

Farklı sektörlerde bugün 81 ilimizde yüzlerce farklı sektörden 2500 ün üstünde ticaret yapan gerek kurumsal gerek bireysel girişimcilere e-ticaret sitelerinin sağlayıcılığını yapmaktayız. Bu siteleri her gün milyonlarca ziyaretçinin ziyareti ve binlere satış işlemi ile bir başarı abidesi haline gelmiştir.

Sektörde öncü firmalar arasında yer alan firmamızda müşterilerimize ayrıca Web & Eticaret organizasyon ve yönetim hizmetleri ile birlikte toplu mail gönderim hizmeti de sunmaktayız. Her geçen gün genişlemekle birlikte toplu mail hizmetimizi 1500’ü aşkın firmaya sağlıyoruz.

Dayneks olarak, internet sitelerinin trafik kaynakları arasında en önemlisi olan arama motorlarında üst sıralarda çıkarmak, sosyal medyalarda etkin ve yüksek beğeni ve takipçi sağlamak bu sayede daha fazla kişiye ulaşmak isteyen firmalara web sitesi optimizasyonu ağırlıklı (SEO) hizmetler de sağlamaktayız.

Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi kendimize misyon edinmiş olduğumuz firmamızda, faaliyet alanlarımızı her geçen gün arttırmaktayız. Verdiğimiz hizmetler ile sektörde güven duyulan ve hızlı hizmet ve çözümleriyle sektörün liderliğine soyunan firmamız, alanında uzman ekibi ile yaptığı çalışmalarla hem kendi başarısını hem de müşterilerinin başarısını arttırmaya devam etmektedir.

 

Daynex İnternet Teknolojileri ve ZONSİAD işbirliği kapsamında İndirim Oranı güncel indirimler ve kampanyalara ek olarak %20 indirim şeklinde uygulanır.

Daynex İnternet Teknolojileri

Anlaşmalı Kurumlar

Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. Tekstilkent Sitesi No : 10T - 517/518 Esenler / İSTANBUL

https://www.daynex.com.tr/

+90 549 511 30 30