Galeri

CBR Temizlik

HİZMETLERİMİZ

 
 

Dış Cephe ve Cam Temizliği

Dış cephe Cam Temizlik işleri yapılır Dış Cephe Cam Temizliği Her türlü Ev Ofis, İş Yeri, Otel, Hastane, Okul, Gemiz Yat, Villa, Avm, Dış Cephe Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik İşlerinizde Cbr Temizlik Size Bir Telefon Kadar Yakın Hemen Bizi Arayın
 
 

Zemin ve Ofis Cilalama

Zemin Cilalama hizmetleri arasında kristalize cilalama ve parke cilalama işlemleri yer almaktadır. Yapılacak olan yerin m2 ve zemin türünü firmamıza bildirdiğiniz takdirde etkili cila malzemeleriyle beraber dilediğiniz zaman aralıkları içerisinde sizlere hizmet veriyor olacağız.
 
 

Ev ve Ofis İlaçlama

Cbr temizlik şirketi olarak, ev ilaçlama esnasında kokusuz ilaçlama teknikleri ile insan sağlığına hiç zarar vermeyen ilaçlar kullanmaktayız.Geliştirilmiş yöntemler ile haşerelerle mücadelede Cbr Temizlik hizmetinizdedir..
 
 

İnşaat Sonrası Temizliği

İnşaat Sonrası Temizlik hizmetimiz ile evinizde ve iş yerinizde inşaat sonrası oluşan kirlilik, işinde uzmanlaşmış geniş kadromuz ile titiz ve itina ile temizlenir. Anti-Bakteriyel temizlik ürünlerimiz ile evleriniz ve iş yerinize artık daha temiz ve hijyeniktir.
 

Çevre ve Bahçe Temizliği

Site, Apartman, Villa, Plaza, Müstakil Ev ve İş yeri bahçelerinizin çim biçme, budama, yabani ot temizliği, bahçe ve bitki bakımı, bahçe temizliği işlerinizi profesyonel ellere bırakın.
 
 

Halı ve Koltuk Yıkama

Sizi extra nakliye ücretlerden kurtarmak için Avrupa ‘nın en iyi yerinde koltuk yıkama makinalarını Türkiye ‘ye getirdik. Bu makineler sayesinde koltuklarınızı yerinden kaldırmadan oldukları yerde kolayca temizlemekteyiz.
 
 

Ev ve Ofis Temizliği

Ev ve ofis temizliği firması olarak sizlere bu konuda vakumlu ve buharlı temizlik makineleri ile çözüm üretmektedir. Bu sayede günlük kullandığınız daha doğrusu en çok kullandığınız ve sürekli bakteri, toz ve mikrop barındıran mobilyalarınız yüzde yüz temizlenmiş olur.
 
 

Endüstriyel Temizlik

Cbr Temizlik endüstriyel temizlik şirketi olarak sektörleri için toplu tüketim olarak ihtiyaç duyabileceği temizlik hizmetlerini farklı ürün çeşitleriyle sizin için bir araya getirerek ilklerden birine imza atan bir endüstriyel temizlik firmasıdır.

CBR Temizlik; ZONSİAD Üyelerine özel %20 indirim oranı ile hizmet vermektedir.
 

CBR Temizlik

Anlaşmalı Kurumlar

Oruçreis Mahallesi Tekstilkent Cad. A2 Blok No:46 Esenler/İstanbul

https://cibirtem.com/

0850 473 72 66